Факультет ветеринарної гігієни, екології та права

logo

 

Декан, кандидат ветеринарних наук, доцент    Пеленьо Руслан Андрійович

Заступники декана:
доцент,  кандидат технічних наук  Сливка Наталія Богданівна
доцент,   кандидат сільськогосподарських наук Сухорська Ольга Петрівна

______________________________________________________________________________

<НОВИНИ>

28 листопада у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького працівники Личаківської РО ТЧХ м. Львова – Ірина Апостолюк, голова та Вікторія Дудяк, інструктор Червоного Хреста провели навчання з навичок першої допомоги  для студентів-першокурсників ФВГЕП.

Вони показали як розташувати потерпілого у стабільному становищі, розповіли як зупинити кровотечу при травмах різних видів, нагадали про необхідність психологічної допомоги при виводі із стресової ситуації.

Вікторія продемонструвала студентам як робити серцево-легеневу реанімацію на муляжі, а потім дала їм спробувати цю операцію виконати  самостійно. Червонохрестівці ознайомили студентів із загальними правилами транспортування поранених, основами раціональної поведінки під час збройних конфліктів, стихійних лих та надзвичайних ситуацій. У навчаннях також взяли участь куратори першокурсників– Надія Вікторівна Магрело, доцент кафедри ветеринарно-санітарноїекспертизи, гігієни та загальної ветеринарної практики,та Ніна Ігорівна Градович, асистент кафедри екології і біології. 

 

В кінці тренінгу були вручені сертифікати Червоного Хреста міжнародного зразка, які засвідчують: їх власники прослухали і засвоїли 6-годинну програму з надання першої долікарської допомоги. 

load page 0.080922 second, load CPU 0.29