Сьогодні , 11 серпня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького побували  директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі  Міністерства аграрної політики та продовольства Олег Хоменко, в.о директора ДП НМЦ «Агроосвіта» Тетяна Іщенко та директор департаменту АПР ЛОДА Наталія Хмиз. 


Ректор університету Володимир Стибель ознайомив гостей з результатами вступної кампанії, у результаті якої до університету було подано рекордну кількість заяв, особливо на спеціальність «ветеринарна медицина». Він зауважив, що географія вступників-2015  до ЛНУВМ та БТ імені С.З.Ґжицького значно розширилась.  До університету цього річ подали заяви  випускники практично з усіх областей України, а також іноземці,  серед яких  чимало поляків, яких тут  вважають своїми, а також представники Африки, Азії, Росії та ін.. Володимир Стибель розповів, що цього року університет  завершив роботу з Європейським грантом, який реалізовувався разом з Вроцлавським природничим університетом (Польща), у результаті якого обидва університети оснащені найновішим обладнанням. «А цього року в жовтні ми розпочинаємо ще один спільний проект з університетом у Лодзі. Наші університети почергово протягом чотирьох років навчатимуть  студентів з Нігерії», - зазначив  В.Стибель. 


 Гості оглянули  кабінети з новим обладнанням, ремонтно-будівельні роботи, що тривають на території університету, у спорткомплексі та аудиторіях. Вони зауважили, що університет змінює не лише своє обличчя, а й внутрішньо перебудовується, перетворюючись у європейський заклад освіти й науки. Вони побажали  керівництву успіхів і висловили підтримку в усіх починаннях.

load page 0.065495 second, load CPU 0.09