Вітаю Вас з Днем Незалежності України!

У непростий час доводиться нам святкувати 24-у річницю Незалежності нашої держави. Події на Сході України спонукають кожного з нас до роздумів  і загострюють наші почуття болю і скорботи. Адже наш народ століттями боровся за власну державу, у якій можна було б вільно жити, виховувати й навчати дітей своєї віри і своїх традицій. Ми дійшли до своєї мети – вибороли Незалежність. І хоча українці змушені були не раз протягом 24-х років виходити на майдани, аби відстояти свої права,  рідну мову, свою ідентичність, ми твердо вірили, що побудуємо свою власну державу. То хай ця віра і сьогодні, в час російської агресії, не покидає нас. Ми  зможемо протистояти цій навалі. Ми, наші діти, внуки і прийдешні покоління житимуть у Вільній Незалежній Самостійній Україні. З нами Бог, Віра і Правда!

Слава Україні! Героям Слава!

Ректор Львівського національного університету
ветеринарної медицини та біотехнологій