Ректор ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького, професор Володимир Стибель зустрівся з представниками Володимир-Волинської птахофабрики. Обговорювались шляхи співпраці між ЛНУВМ та БТ та цим підприємством, можливості проходження практик студентами та працевлаштування випускників університету.

Зі сторони птахофабрики у розмові брали участь менеджер з навчання і розвитку персоналу Тарас Васів, головний ветеринарний лікар підприємства Валерій Козій та головний зоотехнік Ярослав Киричук, який, до речі, є випускником нашого університету.

Гості детально розповіли про ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». Сьогодні це підприємство належить до трьох найпотужніших виробників курятини в Україні, займаючи близько 5% ринку курятини. Підприємство має п’ять філій: у Львові, Києві, Вінниці, Житомирі та Володимир-Волинську. До інфраструктури фабрики входять 100 пташників, розташованих в 11 виробничих бригадах, власний забійний цех і комбікормовий завод. Виробляється майже 60 тисяч тон м’яса птиці. Продукція компанії представлена в Західному, Північному та Центральному регіонах країни.

Птахофабрика активно розвивається. Нині тут працює близько 1200 фахівців різних спеціальностей. І потреба у висококваліфікованих спеціалістах є постійною. Тому керівництво фірми зацікавлене у налагодженні співпраці з ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького, як потужним профільним навчальним закладом. У Володимир-Волинському потрібні і ветеринари, і технологи, і менеджери. Підприємство готове винаймати іногороднім працівникам та стажерам житло. Середня зарплата працівників тут становить близько 7 тисяч гривень.

Ректор ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького Володимир Стибель зазначив, що університет однозначно є прихильником тісної співпраці між навчальним закладом та таким потужним виробником, як ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». «Немає кращого місця для здобуття практичного досвіду, як сучасне виробництво. І наші студенти повинні цим максимально скористатись. Сьогоднішня молодь повинна бути мобільною і у виборі місця практики чи стажування, і пошуку місця майбутньої праці», – підкреслив ректор В. Стибель.

У результаті розмови між ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького та ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» була підписана угода про співпрацю. Нею передбачено можливість проходження практики, стажування, проведення наукових досліджень студентами та науковцями на базі птахофабрики.

Детальніше з роботою ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» можна ознайомитись на сайті компанії - http://chebaturochka.ua/.

Андрій Болкун