Дебати - інтелектуальна гра, що розвиває критичне і аналітичне мислення, вміння роботи в команді,  розширює кругозір. Суперечки є постійними супутниками щоденного життя. Вони виникають як з приводу всім зрозумілих речей, так і з приводу глобальних питань. Саме тому  дуже важливо вміти правильно вести дискусії, обстоювати свої права і свободи,орієнтуватися у вирі політичних і громадських подій. Звісно, не всім подобається роз'яснювати суперечки,  шукати спільну мову  чи доводити   правильність своєї думки. Але у нашому університеті є молоді шукачі істини, яким стало цікаве створення першого дебатного клубу. Такий клуб стане середовищем для спілкування активних  студентів.

22 березня відбувся перший тренінг, на якому розкривалися основні питання  правильного проведення дебатів, обговорювалися організаційні та інші питання. Спікером тренінгу є студент 1-го курсу факультету ветеринарної медицини Андрій Супрун. Андрій є фіналістом Всеукраїнського турніру з дебатів "Кубок Одеси".

Тренінг  розпочався з невимушеного знайомства між учасниками у товариській атмосфері. Потім  піднімалися питання, які безпосередньо стосуються даної теми, а саме: що таке дебати і для чого вони потрібні.

У вівторок 28 березня  о 15:30 годині у конференц-залі факультету економіки і менеджменту відбудеться  другий тренінг з ораторського мистецтва та дебатування. Будуть підніматися соціальноважливі  теми  для обговорення.

Запрошуємо всіх тих, хто шукає відповіді на гострі питання!