Сьогодні в нашому університеті відбувся черговий Ярмарок кар’єри-2017, у якому взяли участь понад 20 установ, фірм та організацій західної України.

Серед них Львівський обласний та міський центри зайнятості, Львівська обласна адміністрація та Львівська міська рада, Ринок «Шувар»,сільськогосподарський комплекс з Івано-Франківщини «Danosha»,  філія британскї фірми «Vodafone», Автозаправна станція «Socar»,  компанія-перевізник «Нова пошта»  та інші.

Усі вони готові   брати на роботу як студентів, так і випускників нашого університету. Кожна з фірм пропонує свої умови, готова навчати майбутніх фахівців особливостей роботи на підприємстві і, навть, платити стипендію в період навчання.

Відкриваючи Ярмарок кар’єри, ректор університету Володимир Стибель привітав учасників заходу: роботодавців і студентів. Зокрема, він сказав:

«Особливістю цьогорічного Ярмарку кар'єри стане конкурентна боротьба молодих спеціалістів за місце праці, а працедавців – за найрозумніших випускників нашого університету. Адже економічне зростання будь-якого підприємства можливе лише тоді, коли у його складі є висококваліфіковані фахівці, котрі володіють достатнім рівнем науково-технічних знань і можливостями, мають запас життєвої активності та прагнуть реалізувати свій потенціал».
Він окремо звернувся до студентів, побажавши їм «здобувати такий фах, щоби не довелося перекваліфіковуватися». «Лише від Вашої цілеспрямованості та компетентності, бажання відбутися як висококваліфікований фахівець у тій чи іншій сфері діяльності залежить Ваше майбутнє. Шукайте - і Ви обов'язково знайдете, а ми завжди стоятимемо на сторожі Ваших інтересів», - запевнив ректор університету, професор Володимр Стибель.

Також вітали студентів роботодавці. Вони запрошували до своїх столів з презентаціями, де  студенти могли написати чи залишити вже готові резюме, більше дізнатись про роботу та умови.