Великої скорботи не зміряти,
Сльозами горю не допомогти.
Тебе немає з нами, але навіки
У серцях ти наших не вмреш.
В серцях людей залишивши слід,
Пам'ять про тебе житиме вічно.

Роман Васильович Біленчук народився 31 березня 1967 року у місті  Львові. З 1984 по 1989 рік студіював ветеринарну медицину у зооветеринарному інституті.  Після закінчення інституту працював ветеринарним санітаром учгоспу "Комарнівський", Львівської області, Городоцького району. З січня 1989 року працював старшим лаборантом кафедри фізіології Львівської академії ветеринарної медицини. З 1994 по 1997рік - аспірант кафедри ветеринарно – санітарної експертизи.02 грудня 1999року захистив кандидатську дисертацію, а у 2002 році атестується на доцента кафедри ветеринарно – санітарної і радіологічної експертизи. З  березня 2002 року був заступником декана санітарно – технологічного факультету. 

Роман Васильович був люблячим і єдиним сином для батьків, коханим чоловіком для дружини,знаючим експертом дляколективу університету і кафедри, талановитим  педагогом,  чуйним безкорисливим товаришем. Для студентів – шанований, прекрасний, знаючий, люблячий викладач.

Помер  Роман Васильович Біленчук 01 квітня 2008 року. Похований на Личаківському цвинтарі міста Львова. У цей день світлої пам'яті50-річчя від дня народження Біленчука Романа  Васильовича, прошу всіх, хто знав його пом’янути його у щирій молитві.

Однією зіркою стало менше на землі.

Однією зіркою стало більше на небі.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

Іван Ярошович

load page 5.169288 second, load CPU 0.11