30 березня відбулось чергове засідання Вченої ради Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій. 

Перед розглядом порядку денного засідання ректор ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького, професор Володимир Стибель вручив дипломи кандидата наук Анастасії Костенюк, Ярославу Гримаку та Олександру Федоровичу. Він також побажав молодим вченим нових звершень на науковій ниві та успішної праці на благо рідного університету. 

 

З інформацією про методи виявлення і запобігання плагіату виступив проректор з наукової роботи О.Федець. Він розповів про досвід інших ВНЗ у цьому питанні, відповів на запитання членів Вченої ради. 

З доповіддю «Про впорядкування земельного питання ННДЦ в с. Старе Село» виступив член комісії з впорядкування земельних питань, доцент кафедри біотехнології та радіології Т.Гривул. Він детально розповів присутнім про історію набуття університетом земельних ділянок упродовж останніх 30-ти років та проблеми, пов’язані з їх реєстрацією. 

Також Вченою радою ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького дано згоду на закордонне стажування доцента І.Двилюка, заслухано звіти секретарів спеціалізованих вчених рад за 2016 рік, затверджено Положення про науково-дослідну частину та ліцензійну справу за спеціальністю «Фармація, промислова фармація», прийнято рішення про рекомендацію тем науково-дослідних робіт для державної реєстрації, заслухано та розглянуто низку інших питань. 

Прес-служба ЛНУВМ та БТ

load page 5.254969 second, load CPU 0.13