Хресна дорога,ViadellaCroce, ViaDolorosa (лат.) - так називають Хресну дорогу в Єрусалимі. Хресна дорога– це побожна молитва, яку відправляють вірні приватно, чи громада у храмі, або прочани у Святих місцях перед 14 зупинками, розважаючи про Страсті Христові.

Наш Спаситель терпів ці болі за гріхи всього світу, починаючи від палати римського прокуратора Понтія Пилата, і аж до гори Голгофи, тобто від засуду смерті на хресті і до розп΄яття на хресті та покладання Його Тіла у гріб. Зупинки на ХреснійДорозі – це місця, де Ісус страждав, несучи на своїх раменах хрест на Голгофу. Вони пригадують вірним подію, яка сталася в зазначеному згаданому місці. Кожна зупинка має позначений образ, на якому зображена подія, яка сталася на цій страждальній стежині з Ісусом Христом.
4 квітня громада нашого університету прийшла до церкви Пресвятої Трійці на молитовне переживання Ісусових страждань. Студенти зачитували розважання над страстями дуже трепетно і у глибокому співпереживанні. Наша спільна молитва була присвячена Україні, воїнам-захисникам України,  Вашим родинам, кожному із Вас. Дякую всім хто долучився до цієї молитви: студентам та викладачам університету, народній хоровій капелі «Ватра». Нехай ця спільна молитва подасть нам прощення гріхів, нехай принесе злагоду і любов у Ваші родини, мир, спокій та порозуміння  нашій славній Україні.

Адміністратор храму Пресвятої Трійці,

капелан університету отець Степан Кащук