Наказом Міністерства освіти і науки України № 86-л від 24.04.2017 року Львівському національному університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького розширено провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти та надано ліцензію для підготовки фахівців з вищою освітою за другим (магістерським) рівнем зі спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» з ліцензованим обсягом 170 осіб.

Варто відзначити, що наш університет – перший навчальний заклад, який пройшов ліцензування цієї спеціальності в редакції, що зазначена у постанові Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2017 року №53. Об’єднана спеціальність «Фармація, промислова фармації» дає змогу готувати спеціалістів широкого профілю, що надалі забезпечить випускникам значно більше можливостей для працевлаштування.

Навчання буде відбуватися за одноступеневою системою – абітурієнт → магістр, а набір на нову спеціальність – уже під час цьогорічної вступної кампанії. Прийом абітурієнтів здійснюватиметься на підставі результатів зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів:

- українська мова і література;

- біологія;

- математика або іноземна мова (на вибір).

Для абітурієнтів, що мають диплом молодшого спеціаліста, зарахування  проводитиметься за результатами вступних фахових випробувань.

Термін навчання за повною програмою складатиме п’ять, а скороченою – чотири роки.

Після завершення навчання випускникам буде присвоєно ступінь магістра, що дозволить їм працювати на підприємствах, організаціях, установах хіміко-фармацевтичної і парфумерно-косметичної промисловості, аптеках та їх структурних підрозділах, у науково-дослідних установах медичного, ветеринарного та фармацевтичного профілю, у сфері фармацевтичного бізнесу тощо.