27 квітня 2017 року у Львові в рамках Міжнародної агропромислової виставки та форуму «Агропорт-Захід-Львів-2017» відбувся міжнародний науково-практичний семінар «Екологічна безпека та стале сільське господарство».

Мета семінару ‒ привернути увагу громадських активістів, науковців, практиків органічного виробництва до питань екологічної безпеки в умовах ведення сталого сільського господарства. Організаторами заходу була коаліція «Чиста Балтика» (ССВ, Швеція), західний центр українського відділення Всесвітньої лабораторії (ЗЦ УВВЛ, Україна), Львівська міська громадська організація «Екотерра».

Співробітники університету взяли активну участь в обговоренні представлених тем семінару та налагодили нові партнерські знайомства.

Гості семінару, а саме Петро Грицишин, к.т.н. експерт з екосанітарії, директор Західного центру українського відділення Всесвітньої лабораторії та Якуб Скорупскі, професор Щецінського університету (м.Щецін, Польща), голова коаліції «Чиста Балтика» відвідали наш університет та зустрілись із першим проректором Ігором Турко, деканом факультету ветеринарної гігієни, екології та права Русланом Пеленьо, завідувачем кафедри екології та біології Романом Параняком з метою подальшої співпраці.

Під час зустрічі було обговорено ряд актуальних екологічних проблем та підписано договір про співпрацю між вузами та факультетами.