11-12 травня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького відбувається міжнародна студентська наукова конференція «Дні науки…». На конференцію було представлено  понад 500 наукових праць і взяли участь понад 400 учасників з України та з-за кордону.

На пленарному засіданні  конференції учасників привітали ректор університету, професор Володимир Стибель, проректор з наукової роботи Олег Федець та голова ради молодих вчених Андрій Щербатий.

Зокрема, ректор університету Володимир Стибель, вітаючи учасників конференції, сказав, що радий бачити так багато молодих людей, які вирішили  присвятити себе служінню науці. «Це - непростий шлях, який вимагає не лише величезної праці, а й, навіть, жертовності. На ньому буде у вас багато перешкод, але найнаполегливіших безсумнівно чекатиме успіх. Я зичу усім вам зараз чи в недалекому майбутньому досягнути його. А зараз бажаю плідної роботи, знайти відповіді на свої запитання, а також гарних знайомств, нових друзів і приємних вражень від екскурсій нашим університетом та древнім Львовом», - сказав він.

Після пленарного засідання учасники конференції розійшлися працювати у 16 секціях.  12 травня підсумки  конференції проведуть керівники секцій.