16 травня відбулося чергове засідання дебат-клубу нашого університету та вперше за участі студентів-дебатерів Львівського національного університету імені Івана Франка та Національного університету "Львівська Політехніка".

Резолюція гри була такою:

"Ця палата заборонить в усіх країнах світу всі елементи патріотизму при вихованні дітей". Учасники серйозно задумалися над питанням національного виховання, що є релевантним у час всесвітньої глобалізації для процесу державотворення.

Голова дебатного клубу, Андрій Супрун, зазначив: "Якби питання патріотизму виштовхувалось на широкий загал, то ми б мали більшу явку на виборах, українська молодь краще б розуміла навіщо живе й працює в нашій країні".

Це було дуже цікаво для представників трьох доволі різних ВНЗ.

Запрошуємо всіх бажаючих студентів та аспірантів до участі у Дебат-клубі ЛНУВМБ імені С.З.Ґжицького. Тут Ви зможете розвиватись і по-новому проводити вільний від навчання час. Дебат-клуб засідає щовівторка, о 16:30 у конференц-залі факультету економіки та менеджменту. За додатковою інформаціїєю звертатись до Андрія Супруна, моб. тел. 0962590946 .

Дзвоніть, питайте, дебатуйте!