Сотні гостей відвідують у ці травневі дні Українську ветеринарну конференцію-2017, що триває у нашому університеті. Разом із УВК у ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького проходить велика виставка сучасної медичної техніки, ветеринарних препаратів та засобів догляду за тваринами.
З роботою конференції та виставкою також ознайомилась і директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Наталія Хмиз. Разом із ректором Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, професором Володимиром Стибелем пані Наталія провела розмови із виробниками техніки та лікарських препаратів на предмет їх можливої співпраці з агровиробниками та фермерами Львівської області.

Під час перебування у ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького Володимир Стибель та Наталія Хмиз зустрілись з директором сільськогосподарської виробничо-торгової фірми «Іза» Михайлом Гроссу.  Це підприємство знаходиться у Чернівецькій області та займається вирощуванням птиці та виробництвом курячих яєць. Обговорювались шляхи налагодження співпраці між агровиробниками Буковини та Львівщини.

Андрій Болкун