18 травня у нашому університеті відбувся підсумковий етап Шевченківського конкурсу студентської творчості «І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь».

Художні колективи університету виконанали пісні на вірші Т.Г.Шевченка: Народна хорова капелла студентів «Ватра»(художній керівник Роман Юськевич, диригент –заслужений працівник культури України Тетяна Купчак )– «Заповіт», «Думи, мої думи», «Садок вишневий колохати», Народний чоловічий хор (художній керівник Михайло Сало)  – «Сонце заходить», «Бандуристе, орле сизий», народний ансамбль бандуристів»Кобза» ( художній керівник Руслана Дробот) –  «Гомоніла Україна», «Зоре моя вечірняя» та «Сонце грііє».

Професійне журі у повному складі: голова правління громадськогоблагодійного фонду»Фундація імені Григорія Нудьги Анатолій Бурдейний, директор державного видавничого підприємства «Каменяр» Дмитро Сапіга, Максим Правець, Надія Заборовська, Юлія Самборська, Аліна Грубець  вручили дипломи та подарунки студентам-переможцям конкурсу.

Зокрема Дмиро Сапіга, вітаючи дипломантів та лауреатів  Шевченківського конкурсу, зазначив , що  з одго боку він тішиться, що такий конкурс відбувся у Львівькому національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, а з іншого – дуже прикро, що жоден інший львівський виш не спромігся на таке дійство. Дмитро Сапіга також відзначив, що вражений такою кількістю бажаючих взяти участь у Шевченківському конкурсі. Це є свідченням того, що Шевченківське слово – невмируще, і через два століття воно зачіпає струни душі  молодих українців й кличе на боротьбу за волю.

Члени журі привітали і вручили дипломи  та подарунки 35 дипломантам і  19 лауреатам 1-3 ступеня.

Лауреатом конкурсу стала студентка I курсу ФВМ Софія Федунишин. Вона запам’яталася усім емоційним декламуванням  поем Т.Шевченка. ЇЇ привітав  та вручив диплом і подарунки ректор університету, професор Володимир Стибель. Серед дипломантів та лауреатів також виділились Тетяна Бурова, переможниця багатьох вокальних конкурсів, вона виконала музичну композицію  "Не тополю високую" у супроводі флейти,  та Андрій Супрун, який  проявив акторські здібності, читаючи вірші Т.Шевченка, та запам’ятався як автор власноЇ поезії.