Щороку у червні   в стінах Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького відбувається традиційне дійство – зустріч випускників. ЦьогорічAlmamaterзустрічала своїх вихованців –випускників 1962, 1967, 1972, 1977, 1982, 1987, 1992, 1997, 2002, 2007, 2012 років.

Радісні усмішки, обійми, поцілунки – так зустрічаються лише найближчі і найдорожчі люди. І справді, їм і їхнім вчителям протягом п’яти років довелось разом не один пуд солі з’їсти. Були лекції, практичні заняття, заліки, іспити, проживання в гуртожитку і відпочинок – все це промайнуло, як згадують випускники, як один день. І от сьогодні вони знову разом, й  не можуть натішитись і розповісти про все, що трапилось з ними за останні 55, 50, 45, 40 … років.

До речі, сьогодні виповнилось 25 років з часу закінчення університету ректора, професора Володимира Стибеля і 35 років – першого проректора Ігоря Турка. Тому сюди приїхали і їхні однокурсники, які прагнули з ними поспілкуватись і більше дізнатись про університет, про його сьогодення.

Усіх учасників зустрічі привітав ректор університету, професор Володимир Стибель. Випускники його слухали з особливим трепетом і старші, і однокурсники, і молодші.

- Щороку тут збираються старі друзі, однокурсники, які провели у ветеринарному найкращі роки свого молодечого життя. А у багатьох хлопців і дівчат дружба переросла в кохання та створення міцних галицьких родин.

Не злукавлю, коли скажу, що всі ми щасливі й горді від того, що навчались у славному ветеринарному інституті чи, як вже закріпилось у людській свідомості, ветеринарній академії – нашій рідній almamater.

Усі ми отримали тут серйозну путівку у життя. Пропоную оплесками подякувати усім нашим вчителям: доцентам та професорам, які вклали у наші голови міцні знання, вміння та навички, а у серця та душі – любов до життя, до людей, до обраного фаху.

Ректор привітав 35 випускників 1967 року випуску і вручив їм отримають символічні золоті дипломи.

- Ми не лише тішимось нашим минулим, а й думаємо про наше майбутнє.Тому ми відкриваємо нові факультету, нові кафедри, нові спеціальності, маємо неймовірні активні міжнародні контакти.

Ми оновлюємо нашу навчальну базу, поволі, але робимо ремонти та реконструкції приміщень. Окрасою нашої території став пам’ятник ветеринарному лікареві та його пацієнту коню.

Тобто щороку йдуть поступові, невеликі, але позитивні і якісні зміни.

Маємо ще багато планів. Але це завдання не на один рік. Мусимо їх реалізовувати разом з Вами, разом з вашими дітьми та внуками, що стануть нашими студентами. Ми радо вітаємо такі академічні династії, - сказав ректор Володимир Стибель.

Він побажав гарного перебування у стінах рідного університету і позитивних, щирих, радісних емоцій.

Випускників привітали піснями теперішні студенти  Валерій Кузнецов та Тетяна Бурова, ансамбль народних інструментів «Намисто» та Народний чоловічий хор «Дзвін».