Викладачі та студенти ЛНУВМБ імені С.З. Гжицького ярмаркували 19 серпня 2017 року поблизу села Хоросно Пустомитівського району Львівської області.
bezymeny 1

Університет представляли: завідувач кафедри технології молока і молочних продуктів, професор Цісарик О.Й., завідувач кафедри технології виробництва продукції дрібних тварин, доцент Ковальський Ю.В., доцент кафедри технології виробництва продукції дрібних тварин Періг Д.П., доцент кафедри екології та біології Кропивка С.Й., доцент кафедри історії України та економічної теорії Войтович Н.М., доцент кафедри публічного управління та адміністрування Пенцак Т.Г., старший викладач кафедри технології молока і молочних продуктів Мусій Л.Я., асистент кафедри генетики і розведення тварин Оріхівський Т.В., студент-випускник нашого ВУЗу Бойчук Роман, який презентував продукцію власного фермерського господарства.

bezymeny 2

Фестиваль «Добрі традиції Галичини» об’єднав виробників сільськогосподарської продукції та науковців з метою залучення до спільних наукових проектів, навчань, семінарів, конференцій та наукових консультацій.

Цікавим та пізнавальним святковий ярмарок був для наших студентів-волонтерів, які своєю допомогою і участю зробили свято для гостей комфортнішим і зручнішим.
bezymeny 3
bezymeny 4
bezymeny 5
bezymeny 6

Активно долучилися студенти БТФ, які свої здобуті теоретичні знання могли застосувати на практиці спілкуючись і пояснюючи відвідувачам про біологічно-господарські особливості окремих видів тварин і птахів.
bezymeny 7
bezymeny 8

В межах святкового ярмарку, за сприянням департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, в особі директора департаменту  п. Наталії Хмиз, відбулася презентація першого в Україні агрорекреаційного кластеру туристичного спрямування – проекту «ГорбоГори».
bezymeny 9

Проект започатковано співпрацею аграрних та туристичних підприємств Пустомитівського району Львівської області та міста Львова, що об’єднав представників влади, науковців, фермерів-учасників АТО та аграріїв. «Задум такий, щоб це був постійно діючий майданчик для громадськості та місцевого населення» – розповів співзасновник агротуристичного кластеру «ГорбоГори» Антон Мільчевич.
bezymeny 10

Одними зі складових проекту будуть:

- екологічна – створення на основі наявного об’єкту природно-заповідного фонду – комплексної пам’ятки природи «Стільська», ландшафтного парку «Стільське Горбо Гір’я»;

- наукова – залучення до наукових консультацій, навчань з можливістю апробації власних досліджень та винаходів на практиці;

- міжнародна – співпраця, стажування та обмін досвідом в рамках укладеного договору з аграрною палатою Люблінського воєводства Польщі;

- виробнича та соціальна – із залученням власників агросадиб і домогосподарств до створення сімейних молочних ферм, розширення мережі харчопереробних підприємств, збільшення робочих місць у фермерських господарствах.

Щиро дякуємо ректору університету, професору Стибелю Володимиру Володимировичу, першому проректору, доценту Турку Ігорю Богдановичу, декану факультету ФВГЕП, доценту Пеленю Руслану Андрійовичу, декану ФЕМ, доценту Гримаку Олегу Ярославовичу, декану ФХТБ, професору Пасці Марії Зеновіївні, декану БТФ, доценту Лобойку Юрію Васильовичу , завідувачу кафедри екології та біології, професору Параняку Роману Петровичу за сприяння в організації заходу.
bezymeny 11
bezymeny 12

Доцент кафедри екології та біології Світлана Кропивка.