Дорогі наші першокурсники, студенти, професори, викладачі, друзі, батьки та гості університету!

Вітаю Вас з новим навчальним роком!

Для кожного з нас цей день особливий :сьогодні до нашого університету ми приймаємо молодих людей, які прагнуть оволодіти новими знаннями, здобути  омріяний фах,  рости й розвиватися в умовах неймовірного науково-технічного прогресу і швидкісної інформації.

Тому перед вами, дорогі наші першокурсники, і перед нами – вашими наставниками сьогоднішні постає відповідальне завдання – навчання та формування мислячих особистостей, патріотів своєї держави, першокласних фахівців, здатних ставити перед собою мету і досягати її.

Ви будете навчатися в одному з найкращих і найпрестижніших університетів України – Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького, якому виповнилось понад 230 років і з якого беруть свій початок інші європейські вищі школи. Пишайтеся тим, що ви  стали студентами нашого університету, бережіть і примножуйте традиції й надбання, пишіть нову історію університету та держави. Ваша праця не буде марною – вона обов’язково приведе до успіхів, якими пишатиметься Україна.

Вітаю викладачів нашого університету, батьків наших вихованців, дякую за напружену працю, бажаю усім плідної роботи, мудрості, терпіння.

Ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини

та біотехнологій імені С.З.Гжицького, професор Володимир Стибель