30 серпня відбулося розширене засідання ректорату Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, у якому взяли участь декани факультетів, їх заступники, завідувачі кафедр, професорсько-викладацький склад університету.

Ректор університету, професор Володимир Стибель привітав усіх учасників засідання з початком нового навчального року, розповів про перебіг вступної кампанії і її результати, а також акцентував увагу присутніх на найважливіших питаннях.

Згідно з інформацією, яку повідомив ректор   Володимир Стибель, до ЛНУВМБТ імені С. З. Гжицького цього року вступили 1319 студентів:  898 – на денну форму навчання  і 330 – на заочну.  Він також повідомив, що урочиста посвята першокурсників у студенти університету відбудеться 3 вересня. Розпочнеться вона  о 9 годині зі святої Літургії у церкві Св. Трійці, згодом, об 11 годині, на головній площі перед університетом відбудеться святкова Академія, де професорсько-викладацький склад університету, батьки та гості вітатимуть першокурсників. Навчання в університеті розпочнеться 4 вересня. 

Ректор довів до відома присутніх інформацію, надіслану Міністерством освіти і науки, про набір до аспірантури, забезпечення студентів стипендіями  та інше. 

 

load page 0.079066 second, load CPU 0.1