3 грудня, у неділю, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій  імені С.З. Ґжицького відбувся День відкритих дверей.

В актовій залі університету зібрались сотні старшокласників та їх батьки, майбутні абітурієнти, які зацікавились навчанням у найдавнішому ветеринарному університеті України та Східної Європи. Численною була також група студентів коледжів, які щороку продовжують навчання у ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького. До Львова приїхали майбутні абітурієнти з Харкова, Золочева, Рожища, Кіцмані, Горохова, Рівного, Ходорова, Судової Вишні, Івано-Франківська та інших міст і сіл.

Перед учасниками Дня відкритих дверей виступив ректор університету, професор Володимир Стибель. Він зазначив, що Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького – це елітарний національний аграрно-ветеринарний університет європейського рівня. Він є найстаршою вищою школою аграрного профілю в Україні.

Ректор підкреслив, що навчаючись у національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій студенти отримають чудовий шанс стати високопрофесійним фахівцем європейського рівня.

«Наші професори навчать  Вас вміло використовувати здобуті знання на практиці та у майбутній роботі. І якщо ви оберете навчання у нашому університеті –  Вас чекає насичене цікавими подіями студентське життя, знайомство з новими друзями, навчання, наукова робота, можливість стажування за кордоном.

До Ваших послуг потужна навчальна база, лабораторії, дослідницькі центри, чотири десятки кафедр, які  перетворять Вашу зацікавленість нашим університетом у свідомий і цілеспрямований вибір майбутньої професії для себе чи близьких Вам людей», – зазначив ректор Володимир Володимирович Стибель.

Він також розповів про співпрацю з профільними університетами Польщі, США, Угорщини, Франції. Десятки та сотні студентів ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького мають можливість стажуватись та практикуватись за кордоном у наших сусідів-поляків, у Болгарії, Німеччині, Данії. Там вони отримують безцінний досвід, який є запорукою у майбутньому доброї роботи із належною зарплатою.

Відповідальний секретар приймальної комісії І.Франчук детально розповіла про умови прийому на денну та заочну форми навчання до університету та відповіла на запитання абітурієнтів. Також перед учасниками Дня відкритих дверей виступили декани факультетів.

Після завершення зустрічі в актовій залі майбутні абітурієнти та їх батьки продовжили ознайомлення з  університетом на факультетах.  Вони оглянули навчальні аудиторії, лабораторії, музеї, поспілкуватись із деканами, викладачами та студентами, відвідали кафедри, спорткомплекс та навчальні корпуси.

Прес-служба ЛНУВМБ імені С.З. Ґжицького