У нашому університеті склалася чудова традиція влаштовувати свято  Миколая діткам-сиротам. Ось і цього року студенти-профкомівці відвідали своїх підопічних у селі Лівчиці та подарували діткам свято у кольорових барвах. Бо переддень святого Миколая для малечі то час, коли не вмирає надія на майбутнє і віра у добру казку.
У п’ятницю, 15 грудня, профком студентів та аспірантів з активними студентами університету на чолі з в.о. голови профкому Антоном Фарафоновим та заступником директора Львівського дорожнього навчально-курсового комбінату Зиновієм Володимировичем Іваночко вирушили у спеціальну школу-інтернат у с. Лівчиці з благодійною акцією «Свято Миколая дітям-сиротам». У цьому закладі живуть дітки, які позбавлені батьківського тепла і тому важливо, щоб вони принаймні на новорічні свята змогли відчути любов та піклування.

У той час коли всі діти оточені турботою і любов’ю діти з Лівчицького інтернату перебувають не в рідній домівці. Але кожна маленька і навіть доросла людина в цей час очікують дива і ми можемо зробити невеличку, але дуже корисну справу - виконати бажання діток. Сирота теж заслуговує на теплі обійми, турботу та щирі слова. Ці дітки не винні, що стали самотні.

Знаєте, що таке щастя? Знати, що тебе хтось чекає. Коли дитячі очі повні довіри дивляться на тебе і питають з надією: «А ви ще приїдете? Ми будемо на вас чекати…».

Розважити діток і підняти їм святковий настрій погодились студенти нашого університету: Карп’як Марта та Коцан Богдан. З роллю Святого Миколая чудово справився студент 3 СП курсу ФВМ Райко Павло, а допомагали йому два янголи: магістри 1 курсу ФВМ Мирослава та Марія Говенки.

У благодійній та волонтерській діяльності допомагали студенти: Єлизавета Сидоренко (керівник благодійного відділу), Вислоцька Ліна, Коряк Богдана, Мосевич Соломія, Козел Антон, Зимницька Людмила, Мамчак Христина, Щомак Тарас, Чабан Віталій, Янчишин Уляна, Буханівська Юлія, Тарас Стасюк, Олександр Штика, Тарас Мех, Василина Федерлян, Михай Андріан.

Студентка 3 курсу ФВМ Марія Дитюк відобразила у фото найкращі моменти поїздки в сиротинець до діток.

Дуже дякуємо всім, хто долучився до акції збору подаруночків. Велика подяка усім кафедрам університету, студентам і звичайно організаторам!

РОБИ ДОБРО! Роби добро скільки можеш... Коли тільки можеш... Кому тільки можеш... Як тільки можеш.... Де тільки можеш... До тих пір поки можеш...

Дитюк Марія 3 курс ФВМ