За ініціативи студентки факультету ветеринарної медицини Віско Мелісси та за підтримки Профкому студентів та аспірантів і Факультету ветеринарної медицини у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького 19 грудня, на день Святого Миколая, був проведений благодійний ярмарок солодощів. Усі зароблені кошти (1814 грн.) були спрямовані на лікування воїна АТО сержанта Трібоя Дмитра.
На ярмарку усі охочі могли придбати собі різноманітні солодощі, торти, пиріжки, тістечка, печиво найрізноманітніших видів та форм, приготовлені власноруч студентами нашого університету.  У кожного, хто заходив до приміщення, одразу піднімався настрій. Новорічні пісні які лунали на цьому святі надавали ярмаркові колориту, святковості і неповторності. Його «родзинкою» було проведення різноманітних конкурсів, лотереї. Активними продавцями були самі студенти, які взяли ініціативу у власні руки, продаючи та рекламуючи свій смачний товар.

Придбати домашню випічку виявили бажання не тільки студенти університету, а й викладачі. Також до ярмарку долучилось студентське самоврядування.

Ми сподіваємось, що благодійний ярмарок солодощів стане хорошою традицією нашого університету, адже робити добро і корисні справи потрібно з доброю душею, щоб воно поверталося нам сторицею! Дякуємо усім хто брав участь в підготовці та проведенні ярмарку!

В.о. голови профкому студентів та аспірантів Фарафонов Антон
Студентка 3 курсу ФВМ Віско Мелісса