22 грудня в гості до Великолюбінської спеціалізованої школи-інтернат завітав заступник директора Львівського дорожнього навчально-курсового комбінату Зеновій Володимирович Іваночко для привітання і вручення подарунків діткам до дня Святого Миколая. В організації проведення свята та розважальної програми для учнів школи допоміг Профком студентів та аспірантів ЛНУВМБ імені С.З.Гжицького.
Гарно і вміло святково-розважальну програму розпочав студент ФВГЕП Коцан Богдан. Також дітей розважали казкові персонажі: Святий Миколай (студент ФВМ Володін Вадим), Янгол (студентка ФВМ Говенко Мирослава), Жид (студент ФВМ Пірнач Сергій), Чорт (студентка БТФ Коряк Богдана).

Також до привітань долучилися студенти Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну. На прощання і діти та гості подякували один одному за гарно проведений час.

В.о.голови профкому студентів та аспірантів

Фарафонов Антон