Під час проведення заняття з клінічної діагностики хвороб тварин зі студентами ІІ курсу факультету ветеринарної медицини було проведено дослідження Молочної змії Нельсона (LampropeltisTriangulumNelson).
Змія чоловічої статі, віком 7 років, масою 900 г, довжиною тіла 1,2 м, утримується як домашній улюбленець в тераріумі. Характерним забарвленням тіла плазуна є поперечні смуги червоного і білого кольору. Наявність жовтих поперечних смуг на тіла вказує на чоловічу стать змії, тоді як, відсутність їх свідчить про жіночу.Протягом життя линька проходила понад 50 разів.

Годівля проводиться новонародженими мишками та щурами і одним голубиним яйцем 1–2 рази в тиждень. Чиста питна вода знаходиться постійно в тераріумі.

Активність змії в весняно-літній період підвищується, тоді як у осінньо-зимовий –навпаки, знижується. Впродовж року змія у сплячку не впадала.