З одного боку, ювілей – це радість, особливо тоді, коли людина ставить собі за мету жити радісно, вірити, що буття дано для радощів і що вона живе задоволено, бо набула душевної гармонії, збагатила світ любов’ю і добрими справами. Ювілей водночас свідчить і про те, що слід, залишений ученим у науці, всупереч заздрісному часові й глумливим викрикам моди, не припадає порохом, не заростає чортополохом, а служить людям.

Ювілей професора Галини Іванівни КОЦЮМБАС - це ще одна перлинка з коштовного намиста днів, ще один розділ змістовної книги життя, прекрасна пісня, що торкнулася всього професорсько-викладацького колективу та вдячного студентства Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.

Професор КОЦЮМБАС Г.І. є мудрим і розсудливим наставником, турботливим завідувачем кафедри патологічної анатомії та гістології.

Постійна турбота про колектив кафедри, співпереживання та підтримка стали запорукою Вашого успіху,Галино Іванівно. Ви щиро радієте та пишаєтесь кожною перемогою своїх колег і вихованців, намагаєтесь побачити суть речей скрізь, куди спрямовуєте свій пильний та проникливий погляд.

Невтомною та копіткою працею, закладаючи цеглинку за цеглинкою, разом з колективом Ви будуєте храм науки, дім знаньі добрих традиційна кафедрі.

На Вашому тернистому шляху до здобуття наукового ступеня – доктора наук добрих людей було багато, і один із них, професор Павло Павлович УРБАНОВИЧ. Ваш Учитель заслуговує окремої подяки.

На Вашому тернистому шляху були і стерня, і жито. Не раз доводилось чути слова дорікань, та Ви ніколи не розчаровувались. Віра у Бога та правду була завжди сильнішою й вела до досягнення мети. Тепер, Галино Іванівно, Ви самі творите особистостей. Багато хто може з гордістю сказати: «Я навчався у Галини Іванівни. І цим я пишаюся».

Вам, Галино Іванівно, волею долі дано особливий талант повторитися в своїх учнях. Професія педагога важка й відповідальна водночас! Важка, бо живемо у нелегку пору суспільних дефіцитів, соціальної незахищеності. Відповідальна, бо ж яка безмежна довіра до Учителя. І це недарма, бо кому, як не педагогам вищої школи, довірено найцінніший скарб України – її майбутнє, надію, опору і силу. Ви, як цілюще джерело, постійно зцілюєте втомлених духом, додаєте силу й здоров’я, розум й наснагу.

Сердечні слова вдячності Вам, Галино Іванівно, від тих, кому передали свої знання. Залишайтесь і надалі на висоті шани, визнання та глибокої поваги і таким прекрасним Педагогом із великої літери.

Щиро Ваш одногрупник, професор Д.Ф.Гуфрій