Факультет біолого-технологічний

Наші студенти-науковці – це молоді, активні люди, здатні до креативних ідей, а головне мають бажання для їх реалізації. Вони підготували змістовні доповіді та цікаві презентації. Наслідок клопіткої роботи з літературою, результати власного пошуку поглядів на досліджувану проблематику, здатність до аналізу і синтезу, власні гіпотези, науковий експеримент та висновки.

Бо наукові дослідження – це результат клопіткої праці, самостійної розробки студентом певної наукової проблеми. Всього було виголошено 91 доповідь, з них 7 доповідей з Дніпропетровського державного аграрного університету, 1 доповідь з Білоцерківського національного аграрного університету, 2 доповіді з Вінницького національного аграрного університету, 1 доповідь з Горохівського коледжу ЛНАУ, 2 доповіді із Золочівського коледжу ЛНАУ, 1 доповідь із Рогатинського коледжу та 1 доповідь з Рожищенського коледжу ЛНУВМ та БТ імені С.З.Ґжицького.

Наукова робота сьогодні є необхідною складовою формування фахівців високого рівня компетентності. Справжня освіта полягає не лише в обсязі здобутих знань, а й у розумінні та вмілому застосуванні всього, що ти знаєш. Наукове дослідження є основою зародження нових ідей на шляху до істини. Тому час, витрачений на науку, не вважається витраченим даремно.

Вдячні Вам за чудовий настрій, який Ви нам подарували. Наша праця не даремна, а Ви, наше майбутнє, – найкращі! До нових зустрічей!!!

Декан БТФ, професор Щербатий З.Є.