Факультет біолого-технологічний

Життя – це не букет розмаю,
А вічний бій і суєта.
Любіть любов, я вас благаю,
Вона велична і свята.

Є таємнича в неї сила,
Коли зіниці зацвітуть.
Любіть любов, вона – ті крила,
Які до щастя донесуть.

Милуйтесь сонцем і зорею,
Добра від вас ждуть матері.
Любіть любов, бо легше з нею
Переживати тягарі.

Ходіть до добрих друзів в гості,
Образи грішникам простіть. 
Позбудьтесь заздрості і злості,
Любіть любов, життя любіть.

 

Чи знаєте Ви, що об'єднує жителів багатьох країн світу 14 лютого у День святого Валентина? Правильно, – любов! Не та любов, яку ми звикли дарувати своїм рідним і близьким щодня, не та буденна любов, яка кожен день проявляється у звичних, часом доведених до автоматизму діях та словах. 

Але ось що цікаво, в цей день слова любові відчуваєш якось гостріше та й серце б'ється сильніше. Чому? Видається, що Всесвіт у цей день просякнутий флюїдами кожного люблячого серця. І, отримавши любові сповна кожен із нас прагне віддати її із сторицеюусім, хто на неї так чекає. І тому саме у цей день студенти, аспіранти, викладачі та співробітники БІОЛОГО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ закликають усіх небайдужих приєднатися до спільної акції із Всеукраїнським благодійним фондом СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ. 

Якщо зібрані нами кошти допоможуть бодай одній хворій дитині – це вже перемога, перемога любові, життя, майбутнього, перемога чуйності та людяності, перемога добра над злом.

Серце ... – Ось він, символ свята усіх закоханих, символ любові, що об'єднує всі народи і всі країни! Шоколадний цей символ або плюшевий – не важливо, головне, він від серця, а любов, як відомо –живе саме там! І не важливо, до кого звернені почуття в це свято – до коханих, родичів, дітей, хворих, покинутих– любов буває різна. Але вона завжди прекрасна і завжди – свято! І нехай це свято буде з Вами не лише 14 лютого, але і кожен день у житті!!!

 

З любов’ю до кожного деканат 
біолого-технологічного факультету

load page 0.067910 second, load CPU 0.07