Факультет біолого-технологічний

9 березня 2017 року у актовій залі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Ґжицького відбувся загальноуніверситетський Шевченківській конкурс студентської творчості «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь…» у якому взяли участь також і студенти біолого-технологічного факультету.

 

Наші учасники мали змогу проявити себе у таких жанрах як: образотворче мистецтво, література та прикладне мистецтво. Студенти декламували поезії Великого Кобзаря, ділячись з усіма своїми улюбленими творами. Також, до прикладу, Катерина Петрук студентка 1 курсу розповідала авторський вірш студентки 3 курсу Кусь Галини «Тизавжди в пам’яті Тарасе».  Варто зазначити, що були і конкурсанти, котрі представили свої роботи у жанрі образотворчого мистецтва, серед яких: БатюкВолодимирстудент 4 курсу із авторською роботою «Портрет Шевченка», Приймачук Яна студентка 3 курсу ВБР із картиною по творчості Тараса Григоровича «Катерина» та Клочко Зіна студентка  1 курсу ОКР магістр ВБР із етюдом «Крутий берег Аральського моря».

16 березня буде представлено ще одну роботу у жанрі прикладного мистецтва, яку підготував студент 1 курсу ВБР Мізунський Юрій. 

Хочу подякувати від імені всіх студентів нашого факультету організаторам заходу за те, що таким чином об’єднують молодь і дають можливість переосмислити ще раз давно відомі, а часом і забуті рядки.

Кузьма Оксана

 

load page 0.068446 second, load CPU 0.1