Кафедра безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві

Чайковський Борис Петрович
Завідувач кафедри Кандидат технічних наук, доцент, доктор філософії .

7 грудня 2017 року на кафедрі безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві, із  дисципліни «Основи української державності, культури та духовності»,  старшим викладачем  Ярошовичем  Іваном Григоровичем було проведено відкрите заняття на тему: «Празник  Введення в храм Пресвятої Богородиці початок циклу різдвяних свят», зі студентами 2-го курсу 1-2 підгрупи біолого - технологічного факультету. 
Детальніше...

Щиро вітаємо з Днем народження завідуючого кафедри безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві

Бориса Петровича Чайковського
Детальніше...

11 травня 2017 р. під час  конференції   «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького» на кафедрі Безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві була проведена спільно із кафедрою фізичного виховання, спорту і здоров’я.
Детальніше...

28 квітня 2017 року – відзначаємо Всесвітній день охорони праці під девізом «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці».

Кафедра безпеки виробництва та механізації технологічних процесів у тваринництві

Щиросердечно вітаємо Вас зі світлим християнським святом – Воскресінням  Христовим.
Детальніше...

Дочірні категорії

load page 0.836058 second, load CPU 0.1