Кафедра генетики і розведення тварин

в.о. завідувача кафедри
доцент
Музика Леся Іванівна

Декламування осінньої поезії та прози. Студенти: Петро Дубинець, Юлія Костриця, Марія Щерба, Ірина Вавринюк, Олег Подлецький.

26.10.2017 р. проведено заняття з «Основ української державності, культури та духовності» на тему «Дарунки осені» із студентами 1 курсу біолого-технологічного факультету скороченої програми навчання, спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».
Детальніше...

7 квітня студенти другого курсу біолого-технологічного факультету провели виховний захід з “Основ української державності, культури та духовності” на тему: “Андрей Шептицький – духовний будівничий української нації”.

Детальніше...

Студентка біолого-технологічного факультету нагороджена дипломом ІІІ ступеня на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт.

Детальніше...

29 та 30 березня асистенти кафедри генетики і розведення тварин Оріхівський Т.В., Пославська Ю.В. провели заняття для студентів другого курсу факультету ветеринарної медицини з дисципліни «Основи розведення сільськогосподарських тварин».

Детальніше...

30 березня, студенти другого курсу біолого-технологічного факультету відвідали ФГ «Лелик» Жовківського району Львівської області, де з ними було проведено практичне заняття з дисципліни «Розведення сільськогосподарських тварин» на тему «Оцінка екстер’єру корів української чорно-рябої молочної породи».

Детальніше...

Дочірні категорії

load page 0.843246 second, load CPU 0.02