Кафедра годівлі тварин та технології кормів
Завідувач кафедри, професор
Півторак Ярослав Іванович

У вівторок (17 березня 2015 року) о 16.00 год. в світлиці гуртожитку №3 був проведений тематичний вечір присвячений до 201-річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, організований співробітниками кафедри годівлі тварин і технології кормів: ст. викл. Семчук І.Я., доц. Голодюком І.П. та доц. Наумюком О.С. На вечорі були присутні студенти 4-5 курсів біолого-технологічного факультету, що мешкають в гуртожитку.

Присутні ознайомилися із маловідомими фактами біографії великого Кобзаря та його творчістю. Також було продемонстровано, як вшановано Тараса Шевченка в Україні і за кордоном.

Загалом, в Україні і світі є 1384 пам’ятники Кобзареві, з них 1256 – в Україні та 128 – за кордоном у 35 країнах. Це найбільша у світі кількість монументів, встановлених діячеві культури. В Україні найбільше пам’ятників встановлено на Прикарпатті.

Вечір проведений на високому рівні і одержав схвальні відгуки від присутніх.