Кафедра технології виробництва продукції дрібних тварин

В.о. завідувача кафедри, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Періг Д.П

10 жовтня 2016 року було проведено комплексне практичне заняття з дисципліни «Сучасні методи досліджень» зі студентами другого курсу магістратури біолого-технологічного факультету (спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва») кафедра технології виробництва продукції дрібних тварин (доктор с.-г. наук Гунчак А.В., доцент Паскевич Г.А.) у лабораторіях Інституту біології тварин НААН.

Студенти ознайомились із лабораторіями ІБТ НААН та методиками з контролю якості кормів (вміст протеїну та ліпідів у кормах, мікробіологічне дослідження кормів).

Визначення загального білка методом Кьєльдаля
(старший науковий співробітник лабораторії фізіології, біохімії та живлення птиці к. с.-г. н. Сірко Я.М.)

Знайомство з методами приготування живильних середовищ для культивування різних груп мікроорганізмів та аналізу якості кормів на мікробіологічне забруднення
(старший науковий співробітник лабораторії фізіології, біохімії та живлення птиці к. б. н. Стефанишин  О.М.)

ДОСЛІДЖЕННЯ НА ГАЗОРІДИННОМУ ХРОМАТОГРАФІ
(науковий співробітник лабораторії фізіології, біохімії та живлення птиці к. с.-г. н. Кисців В.О.)

МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ВМІСТУ ЗАГАЛЬНИХ ЛІПІДІВ
( зав. лабораторією фізіології, біохімії та живлення птиці д. с.-г. н. Гунчак А.В. та науковий співробітник цієї лабораторії к. с.-г. н. Кисців В.О.)

Висловлюємо щиру подяку керівництву Інституту біології тварин НААН та спеціалістам лабораторій за співпрацю двох установ, та за доброзичливе ставлення і допомогу в наданні наукової бази для практичної підготовки студентів.