Факультет ветеринарної медицини


Декан, доцент, кандидат ветеринарних наук     Стронський Юрій Степанович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович
доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
асистент Гащук Євген Степанович

 

 <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>     <НОВИНИ>   <РОЗКЛАД>   <ГРАФІК ЕКЗАМЕНІВ> <КОЛЕКТИВ>

Вже традиційно, одні з найактивніших студентів 4-го курсу факультету ветеринарної медицини провели дегельмінтизацію овець в господарстві. 

Детальніше...

Студенти факультету ветеринарної медицини разом із викладачами кафедри паразитології та іхтіопатології відвідали селянське фермерське господарство ”Агротех - Пустомити”, що знаходиться у селі Селисько Пустомитівського району Львівської області, де мали змогу ознайомитись з данською технологією вирощування великої рогатої худоби. Також, ми провели паразитологічне обстеження господарства, здійснили відбір матеріалу для копроовоскопічних досліджень.

Детальніше...

2–3 листопада 2017 року на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького відбулося спільне засідання Ради деканів і підкомісій із спеціальностей 211 «Ветеринарна медицина» та 212 «Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза». У засіданні Ради деканів і роботі підкомісій прийняли участь декани та представники факультетів закладів вищої освіти з усієї України. З вітальним словом та побажаннями плідної роботи виступив перший проректор університету Ігор Богданович Турко. 

Детальніше...

2 листопада 2017 року у стінах нашого університету відбулася урочиста академія з нагоди 100-річчя з дня народження члена-кореспондента ВАСГНІЛ та УААН, професора Г.В. Звєрєвої.
Детальніше...

load page 1.775151 second, load CPU 0.1