Факультет ветеринарної медицини


Декан, доцент, кандидат ветеринарних наук     Стронський Юрій Степанович

Заступники декана:
доцент, кандидат ветеринарних наук Максимович Ігор Андрійович
доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
асистент Гащук Євген Степанович

 

 <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>     <НОВИНИ>   <РОЗКЛАД>   <ГРАФІК ЕКЗАМЕНІВ> <КОЛЕКТИВ>

З одного боку, ювілей – це радість, особливо тоді, коли людина ставить собі за мету жити радісно, вірити, що буття дано для радощів і що вона живе задоволено, бо набула душевної гармонії, збагатила світ любов’ю і добрими справами. Ювілей водночас свідчить і про те, що слід, залишений ученим у науці, всупереч заздрісному часові й глумливим викрикам моди, не припадає порохом, не заростає чортополохом, а служить людям. 

Детальніше...

У рамках стипендіального фонду імені професора Станіслава Толпина кафедрі фізіології тварин та біоструктури факультету ветеринарної медицини Вроцлавського природничого університету (Республіка Польща), котрий вважається одним із найкращих спеціалізованих вищих навчальних закладів Польщі і є спадкоємцем інтелектуального та наукового доробку львівських навчальних закладів, у період з 17 жовтня до 17 листопада 2017 року проходила стажування к.вет.н., доцент кафедри нормальної та патологічної фізіології імені С.В. Стояновського Коломієць Ірина Анатоліївна.
Детальніше...

Днями, команда викладачів та студентів нашого університету вже не вперше, у рамках співпраці, відвідали приватний зоопарк “Лімпопо”

Детальніше...

Вже традиційно, одні з найактивніших студентів 4-го курсу факультету ветеринарної медицини провели дегельмінтизацію овець в господарстві. 

Детальніше...
load page 0.062312 second, load CPU 0.05