Факультет ветеринарної медицини

доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
асистент Гащук Євген Степанович

<ПРО ФАКУЛЬТЕТ>     <НОВИНИ>   <РОЗКЛАД>   <ГРАФІК ЕКЗАМЕНІВ> <КОЛЕКТИВ>

Нашу команду представляли студенти 4-го курсу Гудзій Романія, Стронський Іван, Портенко Марта і доцент кафедри паразитології та іхтіопатології Соболта Андрій. Наші студенти легко справились із завданнями і проявили свої найкращі теоретичні знання з “Паразитології та інвазійних хвороб тварин”, “Ветеринарно-санітарної експертизи”, “Патологічної анатомії та розтину сільськогосподарських тварин” та практичні навики з “Епізоотології та інфекційних хвороб тварин”, “Акушерства, гінекології та біотехнології відтворення тварин”.

Крім того, Портенко Марта виборола друге індивідуальне місце.

Висловлюємо щиру подяку відповідальним викладачам кафедр факультету ветеринарної медицини за якісну підготовку команди.

Також, учасники олімпіади в рамках культурної програми, відчувши дух середньовічного міста, були захоплені вдалим поєднанням міцних оборонних мурів міста, Старого замку (XII–XVIII ст.) та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Побувавши у фортеці відвідали чимало експозицій, вже вкотре пересвідчившись у величі історії нашої країни.