Факультет ветеринарної медицини

доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
асистент Гащук Євген Степанович

<ПРО ФАКУЛЬТЕТ>     <НОВИНИ>   <РОЗКЛАД>   <ГРАФІК ЕКЗАМЕНІВ> <КОЛЕКТИВ>

Для проведення майстер-класів потрібні як тварини без ознак захворювання, так і з захворюваннями, які будуть розглядатись на майстер-класах.

Пропонуємо вам прийняти участь в безкоштовному обстеженні Вашої тварини в рамках проведення майстер-класу. Обстеження є абсолютно безпечним для тварини.

Ваша тварина має бути неагресивна та спокійна.

Під час обстеження ви отримаєте усні заключення що до виявлених чи не виявлених патологій під час обстеження.

Майстер-клас по ультразвуковій діагностиці (УЗД)

Дата проведення – 18 травня 2017 року.

Проводиться обстеження підшлункової залози, гепато-біліарної системи, 12-ти перстної кишки, сосочка протока підшлункової залози, наднирників та яєчників (самки).

Для майстер-класу потрібні дорослі коти (самки) та собаки (самки). Обов’язкові умови – 24-х годинна голодна дієта, за годину до обстеження необхідно задать всередину ентеросгель (5-20 мл).

Тваринам буде вистрежено шерсть на черевній стінці.

Тривалість участі в майстер-класі однієї тварини – 30-50 хв.

Майстер-клас по ехокардіографії (ЕХО КГ)

Дата проведення – 16 травня 2017 року.

Проводиться обстеження скорочувальної функції серця, визначення товщини міокарду різних відділів, розміру камер серця, візуалізація основних судин серця та виключення основних вроджених та набутих захворювань серця.

Для майстер-класу потрібні дорослі коти та собаки (будь-якої статі). Спеціальної підготовки не потрібно.

Тваринам буде вистрежено шерсть в нижній частині грудної клітини, площею 5-10 см.

Тривалість участі в майстер-класі однієї тварини – 30-50 хв.

Майстер-клас по офтальмології

Дата проведення – 18 травня 2017 року.

Проводиться офтальмологічне обстеження (збір анамнезу, тонометрія, тест Ширмера, пряма та непряма офтальмоскопія, різноманітні методи прокрашування рогівки).

Для майстер-класу потрібні дорослі коти та собаки з ознаками офтальмологічних захворювань. Бажано завчасно підготувати результати більш ранніх досліджень та лікування, якщо таке проводилось. Спеціальної підготовки тварині не потрібно.

Тривалість участі в майстер-класі однієї тварини близько 1 години.

Майстер-клас по діагностичній ендоскопії травного тракту та верхніх дихальних шляхів. (тварини мусять бути під неглибокою анестезією)

Дата проведення 18 травня 2017 року.

Для майстер-класу потрібні коти та собаки, у яких немає протипоказань проведення анестезії, бажано з ознаками ураження шлунково-кишкового тракту (хронічні блювоти, підозра на чужорідні тіла в шлунку тощо). Обов’язкова підготовка до обстеження – 12-18 годин голодної дієти.

Перед обстеженням буде проведено огляд тварини, для виключення патологій, які можуть збільшити ризик анестезії.

Тваринам перед обстеженням, буде встановлено внутрішньовенний катетер.

Тривалість обстеження – 30-40 хв, далі тварина знаходиться під наглядом анестезіолога до повного виведення з наркозу (1-2 години).

Для участі Вашої тварини в майстер-класі, необхідно відправити електронного листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., де обов’язковонеобхідно вказати:

- Прізвище та ім’я власника тварини

- Контактний телефон власника тварини

- Вид, стать, породу та вагу тварини

- Секцію, на якій ви плануєте провести обстеження

- Хвороба, та/або основні симптоми захворювання (якщо такі є)