Факультет ветеринарної медицини

доцент, кандидат ветеринарних наук Леньо Юрій Михайлович
асистент Гащук Євген Степанович

<ПРО ФАКУЛЬТЕТ>     <НОВИНИ>   <РОЗКЛАД>   <ГРАФІК ЕКЗАМЕНІВ> <КОЛЕКТИВ>

Засідання кафедри вела завідувачка професор Слівінська Л. Г.

Про життєвий шлях ювілярки розповів Демидюк С. К. Спогадами про спільну роботу з Людмилою Миколаївною поділився Драчук А. О.

На засідання були запрошені представники ректорату, деканату, профкому університету, управлінь ветеринарної медицини,науково-дослідних інститутів та установ ветеринарної медицини.

Від ректорату університету вітальне слово виголосила виконуюча обов’язки ректора університету проректор з науково-педагогічної роботи Драч М.П.,від деканату факультету ветеринарної медицини Леньо Ю.М. та голова профкому співробітників Гримак О.Я.

Від імені випускників різних років,Людмилу Миколаївну вітала по телефону випускниця Одеського сільськогосподарського інституту Тамара Федорівна Ябанджі. Від присутніх випускників 1985 р. І. Голуба, В. Фуртака, О. Фаріона, В. Сохора–з вітальним словом виступив Регінчук Володимир. Від імені випускників 1990 року О. Гуменюк (Кудли),О. Романюка– виступив Хомин Юрій.

На адресу ювілярки прийшли вітальні телеграми лікарів ветеринарної медицини з смт. Красне Львівської області, лікарів міст Тернополя, Острога, Одеси які зачитала Слівінська Л.Г.

Засідання кафедри пройшло в теплій родинній обстановці. Всі щиро бажали ювілярці добра, міцного здоров’я.

Дорога Людмило Миколаївно! Нехай ніколи не залишає Вас Віра, завжди підтримує Надія, зігріває Любов.

Колектив кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики.