01

Кафедра фармакології та токсикологіїї

Завідувач кафедри
професор, доктор ветеринарних наук, член-кореспондент НААНУ
Гунчак Василь Михайлович

В рамах ІІ Світового тижня знань про антибіотики 18-20 листопада 2016 року відбулася міжнародна конференція й навчання на тему: «Раціональне застосування лікувальних ветеринарних продуктів»(м. Колобжег, Республіка Польща).
Детальніше...

Змістовною та цікавою була поїздка у м.Тарнув з метою налагодження співпраці нашого Університету з Ізбою лікарсько-ветеринарною Малопольською та клініками.

Детальніше...

На базі  національного природного парку «Гуцульщина» (Косів, Івано-Франківська обл.) відбувся науково-практичний семінар «Заготівля лікарської рослинної сировини». Учасників семінару ознайомили з поширенням, охороною, станом та динамікою сировинної бази лікарських рослин, значенням окремих лікарських рослин у промисловій фармації. Як зазначили  працівники Парку, головним завданням  є збереження  рідкісних рослин, виявлення перспективних видів, аналіз запасів сировини, облік сировинних ресурсів.

Детальніше...

З студентами буває по різному. Раз на коні, а раз під конем. Проте, це все досвід, досвід пропущений крізь себе. Іноді цей досвід буває гірким, досвідом розчарування. Але на щастя є компенсація – добрий досвід. І цей досвід надихає, окрилює, стимулює до роботи.
Сьогодні хочу поділитись про добрий досвід.

Детальніше...
load page 0.841080 second, load CPU 0.12