Кафедра внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики

Завідувач кафедри
професор, доктор ветеринарних наук
Слівінська Любов Григорівна

14.08.2017 року в манежі кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики була проведена контрольна лярингоскопія у коня, якому 04.11.2016 року надавалася лікарська допомога при патології гортані (ларингеальнагеміплегія) за участі завідувача кафедри, професора Слівінської Л.Г., доцента Максимовича І.А., магістра ветеринарної медицини Стефаника О.Ю., доцентаКшиштофаБучека (кафедра епізоотології з клінікою інфекційних хвороб, Природничий університет, м. Люблін), лікар ветеринарної медицини БеатиКачмарек (кафедра внутрішніх хвороб продуктивних тварин і коней, Природничий університет, м. Люблін). Після проведеного лікування у коня на 70% відновилася працездатність тварини, що підтверджено результатами контрольного дослідження. 

Детальніше...

  Доцента кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики

ДРАЧУКА АНДРІЯ ОЛЕКСІЙОВИЧА

 

Від щирого серця бажаєм здоров’я

Без нього не милі всі добрі діла,

В здоров’ї – багатство, і радість, і сила

А більшого щастя на світі нема.

 Найщиріші привітання з нагоди 70-річчя!!!

З повагою деканат факультету ветеринарної  медицини та колектив кафедри внутрішніх хвороб тварин та клінічної діагностики.

1 вересня 2017 року

 

24.04.2017 року відбулося урочисте засідання кафедри внутрішніх тварин та клінічної діагностики з нагоди 80-річчя з дня народження доцента Людмили Миколаївни Костюкової, яка в даний час перебуває на заслуженому відпочинку.

Детальніше...

22-23 березня 2016 року у м. Івано-франківську відбувся міжнародний науково-практичний семінар "Оздоровлення стада та управління фермою ВРХ".

Детальніше...

Під час проведення заняття з клінічної діагностики хвороб тварин зі студентами ІІ курсу факультету ветеринарної медицини було проведено дослідження Молочної змії Нельсона (LampropeltisTriangulumNelson).
Детальніше...

load page 0.874966 second, load CPU 0.22