Факультет харчових технологій та біотехнології

 

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ> 

30 червня 2017 року відбулося свято на факультеті харчових технологій та біотехнології. Випускники нашого факультету завершили навчання у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицькогоі отримали ступінь «Бакалавр» та ОКР «Спеціаліст».
Детальніше...

Практичне заняття на виробництві- перший крок до формування мислення інженера технолога. Студенти 2 та 3 курсу кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів та викладачі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.. С.З. Гжицького професор  Паска М.З., асистенти  Сімонова І.І., Молдаванова Л. К. відвідали підприємство з виготовлення натуральних ковбасних оболонок "Хінкель-Когут", що працює на ринку з 2001 р.
Детальніше...

11-12 травня 2017 року у Львівському національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького проходила Міжнародна конференція – «Дні студентської науки у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького».
Детальніше...

paska

Декан факультету
доктор ветеринарних наук, професор
Паска Марія Зіновіївна

Заступник декана
кандидат технічних наук
Драчук Уляна Романівна

Заступник декана
доцент
Коваль Галина Михайлівна

Заступник декана
асистент
Білик Оксана Ярославівна

load page 0.284058 second, load CPU 1.67