Факультет харчових технологій та біотехнології

 

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ> 

28 листопада 2017 року студентам спеціальності «Харчові технології» під керівництвом доцента Ковальчук І.І. та доцент Басараб І.М. кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів  було проведено лабораторне заняття у Державному науково-дослідному контрольному інституті ветеринарних препаратів та кормових добавок.
Детальніше...

Майбутні біотехнологи – студенти першого курсу факультету харчових технологій та біотехнології нашого університету– продовжили практичне вивчення дисципліни «Промислове виробництво біотехнологічних продуктів». Доценти кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів Ромашко І.С. та Галух Б.І. 31 жовтня 2017 року провели для студентів виїзне заняття на очисних спорудах ЛКП «Львівводоканал».
Детальніше...

11 жовтня 2017 року студенти 4 курсу спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» під керівництвом доцента кафедри біотехнології та радіології Сімонова М.Р. лабораторне заняття з дисципліни «Біотехнологія білків» проводили в Інституті біології тварин  НААН. Тема лабораторного заняття: «Електрофорез білків у поліакриламідному гелі».

Детальніше...

paska

Декан факультету
доктор ветеринарних наук, професор
Паска Марія Зіновіївна

Заступник декана
кандидат технічних наук
Драчук Уляна Романівна

Заступник декана
доцент
Коваль Галина Михайлівна

Заступник декана
асистент
Білик Оксана Ярославівна

load page 0.830254 second, load CPU 0.04