Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

10 вересня 1 курс 1 група біотехнологи разом із своїм надставником доц. кафедри ЗТД та КЯП Максисько О.Р. мали невелику ознайомчу екскурсію містом. У зв’язку з тим, що більшість студентів групи приїжджі така прогулянка не залишила їх байдужими, особливо, студентів з Чернігівської області, м.Прилуки та Дніпропетровської області м.Нікополь: Софію Хужакулову та Влада Капельникова, домівки яких знаходяться найвіддаленіше від Львова:
"Оскільки я приїхала з Чернігівської області, я неймовірно була вражена архітектурою Львова. Мені дуже подобається колорит цього міста. Прогулюючись площею, відчуваєш себе ніби в казці, адже поряд з такими людьми, архітектурою та розвагами не може бути інакше. Я дуже рада, що маю можливість навчатися в такому місті, в яке мріє приїхати кожен українець, а то й туристи з інших країн."
"В четвер наша група мала прогулянку містом разом з нашим куратором. Я навіть не маю слів, які б показали наскільки я захоплений Львовом. Це місто наповнене чарами і дивовижними відчуттями. Жодна людина, не залишиться байдужою до традицій та колориту цього міста. Львів ніби має свій власний магнетизм. Своїм рідним та друзям з рідного міста я раджу обов'язково його відвідати! "
Інші студенти також поділились своїми враженнями:
"Побачивши місто, я зрозуміла, чому його називають культурним центром України. Почуття та емоції переповнюють. Дуже гарне місто! Атмосфера в місті фантастична. Львів гармонічно поєднав в собі шарм та пишність архітектури, чарівність природи, неповторність вуличок та аромат кави. Загалом, враження від чудового міста Львів просто надзвичайні!" –Мар'яна Ясінська (м. Тернопіль).

"У дитинстві Місто Лева здавалося мені казковим місцем, моя уява малювала неймовірні картини на основі тих історій, які розповідала мені мама. У середній школі, коли я почав вивчати історію, відвідувавши Львів, вже не один раз, я ще більше полюбив це чудове місто. Знаючи історію, практично кожної будівлі, всі прогулянки історичним центром Львова для мене перетворювалися на екскурсії. І хоч тепер я чітко бачу всі принади і недоліки цього міста, я завжди з великою насолодою прогулююся його тісними вуличками, особливо в компанії друзів, час від часу відвідуючи затишні кав'ярні, просторі книгарні і величні храми культури – театри." –Тарас Савчук (Львівська обл. Перемишлянський р-н. с. Любешка).
Отже, студентам подобається навчатись у культурній столиці України. Тож, ця маленька екскурсія – тільки вступ у чарівний світ Львова. Найближчим часом група планує відвідати низку міських заходів та екскурсій визначними місцями, серед яких Ботанічний сад, Аптека-музей і т.д.

paska

Декан факультету