Факультет харчових технологій та біотехнології

 

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ> 

 

17 вересня о 18 год. у світлиці гуртожитку №1 відбулася зустріч мешканців із деканом факультету харчових технологій та екології, д.вет.н., професором Паскою М.З. та студентською радою гуртожитку. У новому навчальному році мешканці гуртожитку мали змогу переобрати студраду. Спільним голосуванням і надалі залишили головою студради, асистента кафедри нормальної та патологічної фізіології ім. С.В. Стояновського Мацюк О.І., яка протягом багатьох років займає цю посаду і проявила себе як дбайливий керівник.

Також однією з причин зустрічі декана Марії Зіновіївни із мешканцями гуртожитку було обговорення житлово-побутових проблем. Заслухавши їх пропозиції, вона запропонувала шляхи вирішення, які полягають у спільних зусиллях: для економії електроенергії у кімнатах гуртожитку використовувати енергозберігаючі лампочки; почергове користування електричною побутовою технікою та вилучення з гуртожитку двокамерних плиток. Неменш важливим питанням було обговорення куріння дівчат на поверхах гуртожитку. 

Після закінчення зборів Марія Зіновіївна із задоволенням відвідала декілька кімнат у гуртожитку. Приємно була вражена охайними кімнатами хлопців, які знаходяться у цокольному приміщенні. 

В подальшому і надалі плануються такі зустрічі. І в найближчий час гуртожиток відвідає фахівець, який продемонструє фільм про вплив нікотину на жіночий організм.
Студрада гуртожитку.


paska

Декан факультету
доктор ветеринарних наук, професор
Паска Марія Зіновіївна

Заступник декана
кандидат технічних наук
Драчук Уляна Романівна

Заступник декана
доцент
Коваль Галина Михайлівна

Заступник декана
асистент
Білик Оксана Ярославівна

load page 0.077983 second, load CPU 0.03