Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

Майбутні інженери-технологи на виробництві

Зрозуміло, що професія інженера-технолога харчового виробництва потребує не тільки теоретичних, а й насамперед практичних знань та навичок. А для того, щоб студенти на практиці опановували цю складну науку, керівництво факультету харчових технологій та екології налагодило тісну співпрадю з провідними переробними підприємствами регіону, постійно шукаючи нові можливості для розширення професійного кругозору студентів.

Не секрет, що факультет харчових технологій та екології під керівництвом декана, доктора ветеринарних наук, професора Паски М.З. користується неабияким попитом у абітурієнтів. Це й не дивно, адже саме тут навчають професіям, які є необхідними за будь-яких умов – їсти хочуть всі, і бажано – щодня, і якби ще й смачно :).

Днями студенти-бакалаври факультету харчових технологій та екології, відділення мехнології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів мали змогу закріпити здобуті знання в умовах виробництва на приватному підприємстві «Агротем» (м. Стрий).

Метою заходу було закріпити здобуті теоретичні знання в умовах виробництва, а також ознайомитись з обладнанням провідних фірм Європи – «Фесман», «Ласка», «Пол-кліп», «Хандтманн» та ін., якими оснащено цехи. Далі студенти відвідали забійний, обвалювальний та ковбасний цехи. Асортимент продукції підприємства вражає своєю різноманітністю та налічує понад 120 найменувань і постіно поповнюється новими видами ковбасних виробів. Гордістю підприємства є такі види як «Казкова», «Ретро», сосиски «Капітошка», «Карпатська», «Шинкова Екстра», «Дрогобицька», запечені продукти. Під час заняття вони мали можливість не тільки ознайомились з історією, технологією виробництва та асортиментом підприємства, а й мали приємну можливість продегустувати ковбасні вироби та копченості.

paska

Декан факультету