Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

НАУКОВО-ДОСЛІДНА РОБОТА АСПІРАНТІВ

Наукові напрями:

1. Розробка технологій напівкопчених ковбас при використанні сочевиці та пряно-ароматичних речовин.

2. Розробка технології майонезів функціонального призначення збагачених продуктами бджільництва.

3. Розробка технології варених ковбас функціонального призначення.

ОСНОВНІ ПУБЛІКАЦІЇ

Аспіранти кафедри активно доповідають на конференціях, семінарах:

Маркович І.І. аспірант.

2013 р.

- 6th International Scientific Conference, Оctober 28–29, 2013. – Stuttgart, Germany.

- Прогресивна техніка та технології харчових виробництв, готельного, ресторанного господарств і торгівлі. Економічна стратегія і перспективи розвитку сфери торгівлі і послуг: Міжнародна науково – практична конференція присвячена  75-річчю з дня народження ректора університету (1988-1991 рр.), доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента ВАСГНІЛ Бєляєва Михайла Івановича,19 листопада 2013р. Харків: ХДУХТ.

- Міжнародна науково-технічна конференція, 14 – 15 листопада 2013 р. Київ: НУХТ, 2013.

2014 р.

- Технічні науки: стан, досягнення і перспективи розвитку м’ясної, оліє жирової та молочної галузей: Третя міжнародна науково-технічна конференція, 25 – 26 березня 2014 р. Київ: НУХТ, 2014.

- Новітні тенденції у харчових технологіях та якість і безпечність продуктів: IV Всеукраїнська науково-практична конференція, 25 – 26 березня 2014 р. Львів: ЛІЕТ, 2014.

- Нові ідеї в харчовій науці – нові продукти у харчовій промисловості: Міжнародна наукова конференція, присвячена 130-річчю Національного університету харчових технологій, 13 – 17 жовтня 2014 р. Київ: НУХТ

- VII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів з міжнародною участю «Проблеми формування здорового способу життя у  молоді, Одеса: 2014.

2015 р.

- Міжнародна науково-технічна конференція  «Новітні науково-технічні рішення у харчовій промисловості», 2-3 березня 2015 р. – Львів: СПОЛОМ, 2015.

- Міжнародна науково-технічна конференція 8-9 жовтня 2015 р., Тернопіль ТНТУ імені Івана Пулюя.

- Химия, био- и нанотехнологии, екологія и экономика в пищевой и косметической промышленности: III Международна  научно-практическая конференция, 15-16 октября 2015 г. – Х., 2015

Вовк В.В. аспірант.

Приймав активну участь у науковій діяльності кафедри та факультету. Брав участь у Міжнародній науково-технічній конференції  "Стан і перспективи харчової науки та промисловості", яка проходила у Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя, тема доповіді: "Основні технологічні аспекти використання бджолиного обніжжя у виробництві майонезу" та у Всеукраїнській науковій конференції у Львівському інституті економіки і туризму, тема доповіді: " Інноваційні технології в олійно-жировій промисловості", а також у вистаці "День працівника харчової промисловості".

Лескович О.В. аспірант.

Участь у науковій діяльності кафедри та факультету. Брала участь у Міжнародній науково-технічній конференції  "Стан і перспективи харчової науки та промисловості", яка проходила у Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя, та у Всеукраїнській науковій конференції у Львівському інституті економіки і туризму, а також у вистаці "День працівника харчової промисловості".

Результати впровадження

Паска М.З., Маркович І.І. Технічні умови  10.1-00492990-001:2015 Затв. ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок, від 27.02.2015 р. – Львів, 2015. – 35 с.

Паска М.З., Маркович І.І.  Технологічну інструкцію № 10.1-00492990-002:2015 «Ковбаси напівкопчені із використанням рослинної та пряно-ароматичної сировини» Затв. ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок, від 27.02.2015 р. – Львів, 2015. – 40 с.

Впроваджено у виробництво нові види напівкопчених з заміною свинини жилованої нежирної м’ясом курятини та з використанням борошна сочевиці, у якості нових видів прянощів використано пряно-ароматичні рослини чебрець та ялівець.

Паска М.З., Маркович І.І., Пряно-ароматична композиція для виготовлення напівкопчених ковбас, заявка  № u201505275, дата подачі 28.05.2015, заявник Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім.. С.З. Гжицького, в Україні, висновок № 17173/3У/15 від 02.10.2015, затверджений Державною службою інтелектуальної власності України

Паска М.З., Маркович І.І., № 94207 Спосіб виробництва комбінованих напівкопчених ковбасних виробів від 10.11.2014 р. в Україні.

Паска М.З., Маркович І.І. № 94028 Спосіб виробництва напівкопчених ковбасних виробів від 10.11. 2014 р. в Україні.

Паска М.З., Маркович І.І. № 103554 Пряно-ароматична композиція для виготовлення напівкопчених ковбас.

paska

Декан факультету