Факультет харчових технологій та біотехнології

 

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ> 

16 вересня 2016 року студенти 2 курсу факультету харчових технологій та біотехнології (скорочена програма) Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом куратора, доцента кафедри загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції Фоміної М.В. відвідали 23 Форум видавців у Львові. 

Форум видавців уже вкотре проходить на території палацу Потоцьких, де минуле гармонічно доповнюється сьогоденням. Мета книжкового Форуму видавців – привернути увагу громадськості до найактуальніших проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій та семінарів.

Звісно новинкою на Форумі буде «книжка», видавці неабияк підготувалися, окрім низки нових книг і перекладів буде дуже багато красивих стендів, котрі у прямому сенсі притягують, а також задовольнять будь-який вибагливий смак. Серед пропонованих жанрів: наукова фантастика, популярний сьогодні non-fiction, художній репортаж, історичні та дитячі книги і багато-багато іншої захоплюючої літератури, котру до Львівського палацу мистецтв привезли 158 видавництв.

Форум видавців – не лише книжкова чи культурна подія. Це місце для обговорення важливих суспільних проблем та планів на майбутнє, до яких долучились студенти факультету харчових технологій та біотехнології. 

 

paska

Декан факультету
доктор ветеринарних наук, професор
Паска Марія Зіновіївна

Заступник декана
кандидат технічних наук
Драчук Уляна Романівна

Заступник декана
доцент
Коваль Галина Михайлівна

Заступник декана
асистент
Білик Оксана Ярославівна

load page 0.078558 second, load CPU 0.22