Факультет харчових технологій та біотехнології

 

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ> 

1

Ловімо останні погожі сонячні дні як відлуння літа будь-де: в лісі, парку чи на терасі…Ось нам разом із студентами 3-го та 1-го курсів факультету ФХТБ вдалося насолодитися гарною дниною та чудовими краєвидами етно-парку «Шевченківський гай».

Шевченківський гай вкотре об’єднує людей різних поколінь, дає відчуття насолоди. Це одна з найбільших перлин нашого міста та один з найбільших музеїв під відкритим небом в Європі. Музей був створений за етнографічним принципом, у 1971 році, з метою порятунку пам'яток дерев'яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України (Бойківщини, Лемківщини, Гуцульщини, Волині, Закарпаття, Львівщини тощо).

Ми мали приємність оглянути окремі сектори мікросела, що дало нам відчуття повної картини життя, праці і відпочинку мешканців західноукраїнського села. 
Наші студенти – це самостійні, обдаровані, прогресивні молоді люди, які не тільки старанно навчаються, але й вміють відпочивати. В компанії наших студентів черпаєш сили, обмінюєшся враженнями, знаходиш цікавого співбесідника.

Доцент Турчин Ірина, асистент Мусій Люба
Фото  ст. 3-го курсу ФХТБ Якимів Марія

paska

Декан факультету
доктор ветеринарних наук, професор
Паска Марія Зіновіївна

Заступник декана
кандидат технічних наук
Драчук Уляна Романівна

Заступник декана
доцент
Коваль Галина Михайлівна

Заступник декана
асистент
Білик Оксана Ярославівна

load page 5.285575 second, load CPU 0.15