Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

1

Ловімо останні погожі сонячні дні як відлуння літа будь-де: в лісі, парку чи на терасі…Ось нам разом із студентами 3-го та 1-го курсів факультету ФХТБ вдалося насолодитися гарною дниною та чудовими краєвидами етно-парку «Шевченківський гай».

Шевченківський гай вкотре об’єднує людей різних поколінь, дає відчуття насолоди. Це одна з найбільших перлин нашого міста та один з найбільших музеїв під відкритим небом в Європі. Музей був створений за етнографічним принципом, у 1971 році, з метою порятунку пам'яток дерев'яної архітектури, предметів побуту і зразків народного мистецтва усіх історико-етнографічних груп Західної України (Бойківщини, Лемківщини, Гуцульщини, Волині, Закарпаття, Львівщини тощо).

Ми мали приємність оглянути окремі сектори мікросела, що дало нам відчуття повної картини життя, праці і відпочинку мешканців західноукраїнського села.
Наші студенти – це самостійні, обдаровані, прогресивні молоді люди, які не тільки старанно навчаються, але й вміють відпочивати. В компанії наших студентів черпаєш сили, обмінюєшся враженнями, знаходиш цікавого співбесідника.

Доцент Турчин Ірина, асистент Мусій Люба
Фото  ст. 3-го курсу ФХТБ Якимів Марія