Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

Навкруги Львова збереглося чимало пам’яток старовини, в тому числі чудових замків, одні люди їх будували, інші обороняли, а ще інші намагалися здобути.
«Золота підкова Львівщини» – популярний туристичний маршрут Львівської області, який нещодавно відвідали студенти факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького під керівництвом кураторів, доцентів кафедри загальнотехнічних дисциплін та контролю якості продукції Коваль Г.М., Фоміної М.В., доцента кафедри технології м’яса, м’ясних та олійно-жирових виробів Драчук У.Р., асистента кафедри технології молока та молочних продуктів Білик О.Я.

Золочівський замок (ХVІ-ХVІІ ст.) та Китайський палац (XVII ст.) Родинне гніздо Собеських. В житловому палаці на першому поверсі працює музей історії замку, а на другому відновлено інтер'єри житлової резиденції XVII-XVIII ст. В одному із залів експонується корона Данила Галицького. А в унікальному Китайському палаці діє музей Східних культур.

Підгорецький замок (XVII ст.) та костел Воздвиження (XVIII ст.) Споруджувався він для відпочинкової резиденції Станіслава Конецпольського, яку часто називають «Українським Версалем». В підвалах замку відкрито алхімічну лабораторію, а також це місце проживання привида «білої леді». Замок оточують красивий італійський та французький парки.

Олеський замок (ХІІІ-ХVІІ ст.) та монастир капуцинів (XVIII ст.) Один з найдавніших замків України. У стінах цього замку в XIV ст. був останній оборонний форпост руських бояр на галицьких землях. В приміщеннях замку працює багатий музей з інтер'єрами середньовічних залів, а у підвалах діє ресторан «Гридниця». Навколо замку відновлено красивий регулярний та пейзажний парки.

Мальовничі краєвиди та захоплюючі пейзажі Львівщини не одне століття ваблять мандрівників із різних куточків світу. Варто лише один раз побувати на цих землях, щоб назавжди закохатися в просторі поля, зелені сади і неповторні гірські масиви Карпат. Проте, Львівщина – це не лише чудове природне багатство, а й величезна кількість історико-архітектурних пам’яток України з якими ознайомились студенти факультету харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького.

Щира подяка за сприяння:

Ректорові університету, професору Стибелю В.В., деканові ФХТБ, професору Пасці М.З.

paska

Декан факультету