Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

Осінь – золота і щедра пора. Традиційно після збору врожаю відзначають своє свято працівники харчової промисловості, які переробляють щедрі дари сільського господарства на смачні продукти.

Уже не вперше, факультет харчових технологій та біотехнології Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького проводять веселі заходи з нагоди цього свята. Організацією свята займався весь дружній колектив факультету харчових технологій та біотехнології – професорсько-викладацький склад, студенти.

Кожного року із задоволенням відвідують свято наші колеги із коледжів, зокрема: Львівський технікум м’ясної та молочної промисловості, технічний коледж «Львівська політехніка» м. Ходорів, Рівненський коледж економіки і бізнесу.

Свято складалося із трьох частин. Спочатку гості захопливо оглядали вишукані ікебани із овочів, фруктів, м’ясних та молочних продуктів.

Неймовірна атмосфера дегустації страв на вогні кулешу та шашлику відбувалася під звуки живої музики.

Гостей свята весело зустрічали при вході в технологічний корпус частуючи молочними коктейлями.

З вітальним словом виступили перший проректор Ігор Богданович Турко, декан факультету харчових технологій та біотехнології Марія Зіновіївна Паска. Цікаві доповіді супроводжувались дегустацією м’ясних та молочних продуктів, серед яких хінкалі, смачні ковбаси, запечені перепілки, фарширована качка, міні-чематини, майонез, масло, йогурти, морозиво. Усі ці продукти були надзвичайно смачними, адже вони виготовлені нашими студентами під керівництвом викладачів.

paska

Декан факультету