Факультет харчових технологій та біотехнології

Декан, доктор ветеринарних наук, професор    Паска Марія Зіновіївна

Заступники декана:

доцент,  кандидат технічних наук  Драчук Уляна Романівна

доцент   Коваль Галина Михайлівна

асистент  Білик Оксана Ярославівна

____________________________________________________________________________________________

<НОВИНИ>     <ПРО ФАКУЛЬТЕТ>  <ІСТОРІЯ ФАКУЛЬТЕТУ>  <НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ>    <БАЗИ ПРАКТИК>     <РОЗПОДІЛ СТУДЕНТІВ НА ПРАКТИКУ>

9-11 листопада у Львові під дахом виставкового комплексу Південний Expo,  відбувся найбільший в Україні фестиваль готельно-ресторанного бізнесу – HoReCa Show Lviv, що поєднав на одному майданчику міжнародний конкурс кухарів, бар-шоу, ярмарок фермерських продуктів, виставку обладнання, свято вуличної їжі та лекторій від досвідчених готельєрів і рестораторів.
Впродовж трьох днів студенти, магістранти факультету «Харчових технології та біотехнологіїї» на волонтерській основі набували практичних навичок міжнародного рівня; налаштовували  комунікабельні професійні зв’язки, приймали участь у різноманітних тренінгах, майстер-класах та лекторіях; ознайомилися  із гастрономічною культурою таких країн як Сербія, Хорватія, Албанія, Білорусь, Польща, Туреччина, Румунія, Молдова, Ізраїль та 17 областей України.

Студентство працювало під керівництвом викладацького складу: декана, професора– Паска М.З.,

в.о. доцента, к.т.н. – Драчук У.Р., ст. викл., к.с-г.н. – Басараб І.М., ст..викл., к.т.н. – Галух Б.І.

Учасником фестивалю став студент Гриник Сергій ЛНУВМ та БТ ім. С.З. Гжицького нагороджений подякою за волонтерську діяльність.

Фестиваль став незабутнім для кожного!!!

Деканат ФХТБ

paska